Sa qenkan rritur! Miranda Hashani na prezanton 2 djemtë e saj

Këngëtarja Miranda Hashani është një nga emrat e njohur të muzikës zbavitëse dhe asaj popullore.

E dashur dhe e preferuar nga një publik i gjerë, Miranda Hashani prej vitesh sjell këngë të bukura për adhuruesit e saj.

Këngëtarja është nënë e lumtur e dy fëmijëve, të cilët rrallë i ekspozon në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Foto e fundit me djemtë, është nga plazhi, nga pushimet e kësaj vere.

Sa lumturi…

Share With:
Translate »
53 Views