Sara po ti si ai del?!

Sara Hoxha sa vjen edhe po shkon më pranë stilit të motrës Lori. Në fotot e fundit, dy motrat shfaqen bashkë në Londër, ku po kalojnë shumë bukur, ndërsa është e kotë të mos flasim për veshjet e tyre.Por ajo që na ka rënë në sy së fundi, është një foto e publikuar nga Lori, ku Sara duket 15 vjeç. Kanë qenë komentuesit ata të cilët kanë vënë re këtë ndryshim dhe nuk u kanë besuar syve.“Sara duket shumë e re dhe natyrale”. “Sara duket si 15 vjeçe këtu”.Ka dhe nga ato që u sugjerojnë shoqeve prerjen e flokëve, për të njgarë bukur. Të jetë ky sekreti i Sarës, apo është kimia që krijon kur ndodhet në shoqëri të mirë?

Share With:535 Views