Sarah Berisha sapo na zbuloi arsyen pse i ati dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë

Ka një pikë ku Dj Pm dhe vjehrri i tij, babai i Sarah Berishës nuk do bien kurrë dakord…futbolli.

Dj emri i vërtetë i të cilit është Pajtim Krasniqi ka treguar se është fans i madh i Milanit. Por, për ironi të fatit babai i partneres së tij qenla tifoz i skuadrës rivale, Interit.

Milan dhe Inter luajtën mbrëmë në finalen e Superkupës së Italisë ku zikaltrit fituar 3-0. Shumë i lumtur nga rezultati, babi i Sarah-s ka dashur të ironizojë pak PM.

Ka qenë vet blogerja ajo që ka publikuar një bisedë me të, ku ai i shkruan t’i bëjë të fala PM. Krah mesazheve Sarah shkruan: “Kjo është e vetmja arsye pse babi im dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë”.


Të kuptojmë Sarah, të kuptojmë.

Share With:
Translate »
85 Views