Seksi gjatë shtatzanisë, flet Jonida Vokshi tregon për eksperiencën e saj

Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në podkastin e realizuar nga Orinda Huta.

Pyetjet kryesisht ishin në lidhje me familjen dhe fëmijët, duke bërë diskutime të ndryshme rreth këtyre çështjeve.

Jonida u pyet edhe se a ka bërë seks gjatë shtatzënisë.

Moderatorja pa hezitim u përgjigj që po.

‘’Gjinekologia më tha që të bën mirë’’ u shpreh ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAM (@mam_orindahuta)

Share With:
Translate »
49 Views