Seriozisht e ka? Jonida na la pa fjalë teksa doli me barkun jashtë 5 ditë pas lindjes

Vetëm pesë ditë më parë, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bënë prindër për herë të parë.

Jonida solli në jetë një vogëlushe që e quajtën Emi, e cila ka ndryshuar tashmë plotësisht jetën e prindërve të saj.

Besniku dhe moderatorja janë totalisht të përkushtuar tek e vogla, të cilën madje e nxjerrin edhe shëtitje që në ditët e para pas ardhjes në jetë.

Sot, Jonida ka shijuar pasditen me bebushen e saj dhe në Instagram nuk kanë munguar disa poza të ëmbla nënë e bijë.

Ajo është përkulur tek karroca ku qëndron e vogla, duke e parë e përkëdhelur me dashuri, ndërsa krahas postimit shkruan:

Faleminderit ZOT per kete bekim”

 

 

View this post on Instagram

Faleminderit ZOT per kete bekim! 🙏🏻

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Share With:1687 Views