Shakira i heq “statusin” e gjyshes mamasë së Piqué

Fëmijët e Shakira-s dhe Piqué nuk duhet ta thërrasin “gjyshe” mamanë e ish-futbollistit. Këtë vendim, sipas mediave spanjolle e ka marrë këngëtarja, në “luftë” të hapur edhe me ish-vjehrrën pas ndarjes nga katalanasi.

Shakira i heq “statusin” e gjyshes mamasë së Piqué

Gazeta “Marca” shton se Montserrat Bernabéu është e tronditur nga veprimi i këngëtares kolumbiane që synon të hakmerret deri në fund. Djemtë Sasha dhe Milan jetojnë ende me Shakira-n në pallatin që ndodhet përballë shtëpisë së mamasë së Pique.

Shakira i heq “statusin” e gjyshes mamasë së Piqué

Veprimi i këngëtares duket i pakuptimtë për gjyshen e fëmijëve, e cila ka bërë të pamundurën që djali i saj dhe Shakira ta shpëtonin marrëdhënien e tyre për te ecur bashkë përpara.

Shakira i heq “statusin” e gjyshes mamasë së Piqué

Share With:
Translate »
78 Views