Shakira tregon vuajtjet e saj përmes këngës me djemt e saj, Pique i përgjigjet

Këngëtarja e njohur Shakira prej kohësh publikon këngë rreth ish-partnerit të saj, Gerard Pique.

Së fundmi ajo ka ndarë një këngë ku rrëfen sërish vuajtjet e saj, me anë të një kënge mjaft emocionale duke treguar çfarë ka kaluar muajit e fundit.Ajo është kritikuar nga disa për prezencën e fëmijëve të saj në videoklip, të cilët ndërhyjnë në tekst dhe ajo bën disa referenca për ndarjen e saj nga Gerard Pique.

Në video shfaqen edhe Milani edhe Sasha dhe shumë e kanë pyetur veten se si e ka përballuar Pique këtë situatë.

Jo për shkak të referencave të mundshme por me BZRP ai tregoi një ‘ndjenjë humori’ të shkëlqyeshëm, duke qeshur vetë me situatën duke mbajtur orën Cassio ose duke u shfaqur në stadiumin Kings League InfoJobs me një Tiengo.

Për momentin, Pique nuk ka thënë asgjë për këtë, ndonëse në ‘Y ahora Sonsoles’ sugjeruan se do të ishte shumë i inatosur.
Ajo që ai ka bërë dhe shumë e kanë marrë si përgjigje për ish-partneren e tij, ka qenë postimi i një fotoje të re me Clara Chia, të dashurën e tij.

Share With:
Translate »
60 Views