Shikoni sa është rritur thesari i Jonida Maliqit

Ajo e mbante në bark kur i këndonte “Thesar pa emër” në festivalin Kënga Magjike. Larg vëmendjes së medias, Jonida Maliqi ka rritur djalin e saj, Daan. Por sot, një video në instagramin e saj na zbuloi se sa është rritur Daan i cili i dhuron puthje të ëmës. Dhe Jonida reflekton lumturi për thesarin që ka! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1061 Views