Shkëlzen Berisha publikon foton e dy zemrave të tij nga Panairi i Librit

Shkëlzen Berisha ka ndarë së fundmi një fotografi të partneres së tij, Armina Mevlani krah nënës Liri Berisha. Kjo e fundit ndodhet në Panairin e Librit për të promovuar librin e saj të ri, Nënë Tereza në jetën time.

Asaj i janë bashkuar dhe Armina me Shkëlzenin dhe ka qenë ky i fundit i cili ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një foto të të dyjave, të cilën e ka shoqëruar me dy emoji zemra.

Share With:
Translate »
193 Views