Shpëton mrekullisht 14 vjeçarja që ra në humnerën në Përmet

14 vjeçarja, e identifikuar me emrin Ana Maria ra në humnerë në Përmet të Gjirokastrës në vendin e quajtur Lip.

Mësohet se ajo ishte me prindit dhe të afërmit e saj ku kishin dalë për pelegrinazh me rastin e ditës së Shën Elenës.

Shpëton mrekullisht 14 vjeçarja që ra në humnerën

E reja ka rënë aksidentalisht nga një lartësi prej 30 metrash, por mrekullisht ka shpëtuar. Sipas mediave, ajo ka pësuar dëmtime në kokë dhe në fytyrë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe e nxorri nga vendi ku ka rënë, por ende nuk është dërguar në spital.

Share With:
Translate »
205 Views