Shtatzënë për herë të parë, flet vetë Genta Ismaili

Pas Robert Berishës dhe romancës së tij të re, një tjetër lajm i bujshëm pushtoi sot mediat rozë.

E kemi fjalën për shtatzëninë e Genta Ismajlit, e cila nuk ishte bërë e gjallë në rrjetet sociale prej gushtit.

Kaq mjaftoi që të gjithë të aludonin se këngëtarja është në pritje të ëmbël, vetëm sepse nuk kishte publikuar gjë në Instagram prej 3 gushtit.

Por këngëtarja vendosi të ndërhyjë dhe të mos i lërë fjalët e kota të marin dhenë. Ajo ka publikuar disa video dhe foto nga një darkë super e shijshme me miq.

Sa i përket shtatzënisë, Genta na tregoi trupin e saj elegant dhe barkun e sheshtë si për të thënë se ende nuk është koha për t’u bërë nënë!

Share With:
Translate »
430 Views