Shtatzënia shumëngjyrëshe e Orindës, që e bën të duket si një bonbone

Shtatzënia e ka sjellë Orina Hutën më të ëmbël se asnjëherë më parë. Kjo jo vetëm për shkak të nurit që pritja e ëmbël të jep, por edhe për shkak të gjithë ngjyrave që moderatorja ka zgjedhur të veshë këto muaj.

Nëse nis të shohësh të gjitha fotot e saj, do të dalloni se ngjyrat e preferuara kanë qenë roza, bojëqielli, jeshile, e verdhë, bezhë apo e kuqe. Me flokët onde ose të shtrirë dhe barkun e rrumbbullakosur, Orinda ka shkëlqyer me nuancat e ëmbla.

Një ylber ngjyrash që është përshtatur aq mirë me sytë blu të saj. Nëse dhe ju jeni në pritje të ëmbël, jemi të sigurt se kjo galeri fotosh me kombinimet e Orindës do ju japin një dorë për të tjera veshje plot ngjyra që mund të guxoni!/revistawho.com

    

 

Share With:
Translate »
4937 Views