Shtëpia e pushimit të familjes Beckham qenka një çmenduri dhe na la pa fjalë

Mund ta keni imagjinuar që shtëpia e familjes Beckham është një shtëpi luksoze, ku nuk mungon asgjë, por shtëpia e tyre e pushimit qenka një çmenduri. Pak kohë më parë, David, Victoria dhe fëmijët e tyre pushuan në një vilë në Beverly Hills pamjet e së cilës janë spektakolare. Qiraja e vilës është 25 mijë dollar në muaj, ndërsa vlera e saj arrin në 20 milionë dollar.

Shtëpia është e rrethuar nga gjelbërimi dhe ka gjithçka të nevojshme (ose jo), duke filluar nga kinemaja, deri te pishina gjigante. Po ashtu, vila ka gjashtë dhoma gjumi dhe nëntë tualete. Muret prej xhami, dyshemeja prej mermeri dhe pamjet spektakolare nga qyteti e bëjnë këtë vilë përrallore.

Për më shumë, pamjet flasin vetë…

 

Share With:228 Views