Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

Familja e Shyhrete Behluli sonte ka një festë të madhe.

Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin.

Shyhretja madje u kujdes që t’i dedikojë këngë nipit të saj, Matinit. Shihni më poshtë një pjesë nga performanca.

 

Gjithashtu, më poshtë mund të shihni edhe disa klipë të shkurtra të festës që po zhvillohet. /Prive.al

 

 

 

Share With:
Translate »
72 Views