Shyhretja zgjedh fjalët më të bukura për ditëlindjen e nipit

Shyhrete Behluli në çdo kohë qëndron aktive me personat që e rrethojnë.

Duke qenë afër ndjekësve që ka, gjithmonë qëndron aktive në përditshmëri duke mos munguar me imazhe të ndryshme

Në këtë fotografi të fundit, ajo shihet tejet e lumtur pranë nipit dhe mbesës.

Këtë imazh ka zgjedhur për ta uruar nipin Binin për ditëlindjen e tij.

Se çfarë ka shkruajtur, shikojeni imazhin në vijim

Share With:
Translate »
74 Views