Si aziatike! Buta na surprizoi me fotografinë e së bijës dhe është shumë e ëmbël!

Buta di mirë ta mbajë jetën private, private!

Mirëpo e ka lëshuar pak dorën ditën e sotme, duke postuar një seri me foto në “Instagram”, ku njëra prej tyre është vajza e tij, Irina Januzi.

Duket kaq e ëmbël me tipare aziatike.

Kujtojmë se Buta u bë baba për herë të parë në shkurt të këtij viti, kur erdhi në jetë vogëlushja Irina.

Share With:
Translate »
44 Views