Si dy shoqe të ngushta, Ami poston foto me Sian

Sia sapo festoi 1 mujorin dhe mami Ami është më e lumtur se kurrë. Ajo nuk ka mundur të mos e shfaq këtë lumturi, teksa ka postuar një foto me të voglën e saj.

Dashuria mesa duket është ngjyra e vetme e kësaj foto, teksa Ami nuk ka dashur ta zbulojë fytyrën e vajzës.

Por, duken vetëm flokët e zeza, të cilat na kujtojnë Joelin e vogël. Tashmë e vogla e shtëpisë ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Share With:
Translate »
1490 Views