Si është të udhëtosh me dy fëmijë të vegjël? Jua tregon Learta me këtë foto nga avioni

Learta Jakupi, e njohur për publikun si reja e këngëtares Shyhrete Behluli, jo rrallë herë është në focus të mediave rozë.

Si nënë e përkushtuar ndaj fëmijëve ajo ka ndarë foto të tyre në rrjetin sociale Instagram, teksa po udhëton me aeroplan, dhe duket qarte se si eshte udhetimi me dy femije te vegel. Kush ka, e kupton

Share With:
Translate »
92 Views