Si flenë fëmijët? Shikoni Sky që do ju ëmbëlsojë ditën të gjithëve

Sa herë Sky fle gjumë, mami Afërdita dhe babi Jakub hedhin një sy nga dhoma e të birit për të parë si po fle. Dhe kësaj here kanë parë pamjen më të ëmbël të vogëlushit që fle me dorën mbi vete.

“Si fle ai me dorën e vendosur në atë mënyrë”, ka shkruar Afërdita e emocionuar nga pamja. Me siguri kjo duhet të jetë një nga momentet më të bukura dhe të veçanta për dyshen e prindërve, që përjetojnë emocione si pamja e Sky duke fjetur në krevatin e tij./

Share With:
Translate »
242 Views