Si i ka marrëdhëniet me motrën e Alban Hoxhës? Ky postim i Çiljetës për kunatën thotë gjithçka

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, rreth 7 vite që është në një romancë me portierin e Partizanit, Alban Hoxha.

Lidhjen e saj Çiljeta e mban mjaft hermetike edhe pse është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por atë që dime të themi me siguri është se këngëtarja ka një raport speical me kunatën, motrën e Albanit.

Herë pas here Çiljeta ndan foto me kunatën në Instagramin e saj ku nuk mungojnë edhe komplimentat për të.

Së fundmi, motra e Albanit, Leda ka festuar ditëlindjen dhe Çiljeta nuk ka kursyer një urim në InstaStory.

“100 vjeç kunata ime e dashur”, shkruan Çiljeta krah fotos.

Share With:
Translate »
61 Views