Si rrallëherë, Jorida Tabaku pozon me tre fëmijët e saj

Kandidatja e dytë në listën e Partisë Demokratike në Tiranë, Jorida Tabaku ka votuar këtë të dielë dhe pamjet i ka ndarë në rrjete sociale.

Si rrallëherë, ajo është shoqëruar nga bashkëshorti, dy vajzat binjake dhe djali i vogël. Tabaku është shprehur se ka votuar për të ardhmen e fëmijëve, ashtu siç duhet të bëjnë të gjithë shqiptarët.

“Bashkë me Saimirin votuam për Arbën, Irisin dhe Drenin. Votoni për fëmijët tuaj, votoni për ndryshimin”, ka shkruar ajo.

Share With:
Translate »
332 Views