Si të gjitha ne! Bota veshi fustanin e mami Elitës dhe shikoni sa bukur duket

Vajza e Elitës shihet që ka një stil superior qysh në vegjëli.

Ajo me ndjekësit është gjithmonë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungon me imazhe të shumta, shkruan “Kosovarja

Duke qenë e dalluar, këtë stil po e ndjek pa dyshim edhe vajza e saj.

Në imazhin e fundit befason moderatorja, teksa Botës ia vesh fustanin e vet që duket tejet i bukur.

Se si duket ajo, shikojeni.

Share With:
Translate »
52 Views