Sia dhe Joeli nisin sot shkollën, mami Ami emocionohet!

Fëmijët e çiftit të njohur shqiptar Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, Joeli dhe Sia ditën e sotme kanë filluar vitin e ri shkollor.

Teksa ka postuar në Instagram një foto të familjes së bashkuar, Ami ka gjetur fjalët më të bukura për ti uruar të vegjlit e saj në ditën e parë të shkollës.

Zemra plot kur ju shoh të rriteni… Suksese të gjithë fëmijëve që fillojnë sot udhëtimin e bukur në kopështe e shkolla!”– ka shkuar Ami.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Share With:
Translate »
52 Views