Sia i ngjanka aq shumë Joelit

Amarda Toska i ka përshëndetur fansat me një imazh të bukur këtë të hënë. Ajo ka publikuar foton e vogëlushes së saj Sia. Gjithçka që shohim në foto është koka e vogël e vajzës e cila me sa duket i ka ngjarë mamit dhe ka shumë flokë.

Megjithatë Ami është treguar e rezervuar sa i përket fytyrës së vajzës, të cilën nuk e ka treguar deri më sot. Sia shfaqet e mbështetur në supin e mamit dhe me siguri si të gjithë vogëlushët, është duke marrë një sy gjumë. Në vështrimin e parë, Sia duket origjinal si Joeli i vogël me shumë, shumë flokë. A keni edhe ju të njëjtën përshtypje?

Share With:
Translate »
730 Views