Soni Malaj tregon të vërtetën mbi shtatzaninë e dytë

Ka kohë që është thënë se Soni Malaj është duke shijuar lidhjen e saj të re.

Në ndërkohë, ka pasur spekulime se këngëtarja është shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së dytë. Mirëpo, e kontaktuar nga Prive, Soni ka thënë se këto thashetheme nuk janë të vërteta.

Për më shumë, ajo ka lënë të kuptohet se zgjerimi i familjes nuk bën pjesë në planet e saj as për vitin e 2018.

Share With:
Translate »
2199 Views