Sonte martohet me Arbrin! Dalin fotot e para të Vlerës nuse dhe duket një yll!

Arbër Hajdari është që prej 4 vitesh në një lidhje dashurie me Vlera Devollin, me të cilën është i fejuar.

Martohet Arbër Hajdari, detajet nga dasma e madhe

Sonte ato do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg kryeqytetit dhe afër Elbasanit.

Martohet Arbër Hajdari, detajet nga dasma e madhe

Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Nderkohe ne rrjet kane dale fotot e para te Vleres nuse, e cila duket shume e thjeshte, por shume madheshtore!

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe në këmbë

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe ambiente të brendshme

Share With:
Translate »
57 Views