Sot kanë një djalë, Adelina Ismaili bën dedikimin për bashkëshortin: Nuk doja të bija në dashuri por…

Këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, i ka bërë një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, Vali Krasniqi. “Nuk doja të bija në dashuri, por kur t’i buzëqeshe, e kuptova…Do të të dua përgjithmonë”, shkruan Adelina në foton e postuar në Instagram me bashkëshortin.

Ndoshta sot është një përvjetor, një ditë e shënuar për ta, ose thjesht ajo ndihet e dashuruar dhe e lumtur dhe kaq. Adelina dhe Vali janë prindër të një djali, Uliksit dhe zërat thonë se çifti është në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Share With:
Translate »
399 Views