Surpiza e bukur që Eduarti mori për Krishtlindje, djali i Arbanës e quan BABA

Regjisori Eduart Grishaj ka ndarë këtë mbrëmje Krishtlindjesh surprizën më të bukur që ka marrë. Ajo është një kartolinë nga djali i madh i Arbanës, Joni.

Ajo që bie menjëherë në sy është se Joni e quan Eduartin baba dhe ai nuk ka asnjë dallim në shtëpi nga dy fëmijët e tjerë të familjes.

“Për babin (aka Eduart). Uroj të bëhesh regjisori më i mirë në botë. Nga Joni”, shkruhet në kartolinë që Eduarti ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Kujtojmë se Joni ishte 4 vjeç kur Eduarti ju bashkua familjes së tyre. Arbana ka sjellë në jetë dy fëmijë nga lidhja me Eduartin, Diellin dhe Zoin.

Share With:
Translate »
49 Views