“Syhan” pozon me vajzat e saj binjake pas kaq shumë kohësh

Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”. Në jetën reale aktorja është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak. Së fundmi Tuba ka postuar një foto me vajzat pas shumë kohësh që i mbante larg rrjeteve sociale. “Kjo është dashuri e pastër. Kur tre zemra rrahin bashkë”-shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat të cilat janë rritur shumë dhe i janë bërë si shoqe./revistawho.com

Share With:
Translate »528 Views