Tani që fushta mbaroi, është koha për Zahon dhe shiheni pak ku po e kalojnë fundjavën babë e bir

Kryeministri Edi Rama këtë fundjavë po e kalon në Vlorë. Rama ndau me ndjekësit në Facebook një foto nga Vunoi, që është dhe vendi i origjinës së nënës së tij Aneta.

Në foto shihet kryeministri që i tregon Zahos monumentin e dëshmoreve në qendër të fshatit.

“MIRËMËNGJES nga Vunoi!”, shkruan Rama në Facebook, ndërsa e shoqëron me një yll fshatin e tij.

Foto/ Këtë të diel, Rama me Zahon në Vuno

Share With:
Translate »
712 Views