Të dashurën e djalit të Jozefina Topallit nuk e lënë rehat: Do martohesh apo do ndahesh?

Eva Murati ka folur në Pop Culture për projektet e saj të fundit dhe u ka dhënë përgjigje dy pyetjeve më të shpeshta që bëjnë shqiptarët për të.

Çfarë kërkojnë në “Google” njerëzit për Eva Muratin? Gjatësinë e saj dhe lidhjen me Genar Topallin.

“Unë jam e gjatë 1.67 cm. Jam shumë e çuditur që njerëzit kanë akoma interes për lidhjen time, pasi unë kam 6 vite me Genarin dhe nuk besoj se përbën më lajm”, tha Eva.

Por Dojna Mema i tha se njerëzit janë të interesuar se çfarë do të ndodhë tashmë, martesë apo ndarje? “Atëherë, duhet të presin akoma”, u shpreh aktorja.

Share With:
Translate »
907 Views