Të gjithë e urrejmë foton e pasaportës, por shikoni pak si duket ajo e Poem

Poem Blue tashmë është fëmija më i famshëm i Shoë bizit shqiptar.

Çdo postim i saj që hidhet në rrjete sociale nga prindërit e Poem, Ledrit dhe Sarës kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi ëshë një foto që ka postuar Sara në Instastory-in e saj ku në dorë ka një fotografi të ndarë në disa pjesë të Poem.

Si duket Poem është bërë me dokument të identifikimit.

Një fëmijë kaq të bukur nuk na i kishin zënë sytë ndonjëherë.

Share With:
Translate »
159 Views