Të gjithë i thonë Marinës që mami Elin e ka si motër e duket se ajo ka nisur ta besojë vërtetë

Dhe a i vendoset faj?

Eli Fara është një nga zonjat më simpatike të muzikës shqiptare dhe është kënaqësi ta ndjekësh çdo dalje të saj publike.

Sigurisht teksa është shfaqur mbrëmjen e djeshme ne episodin e fundit të “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën në Top Channel, Eli ka marrë gjithë komolimentat e rastit.

Ama, ajo çka vumë re ne ishte një koment qe e bija, Marina Fara i kishte lënë Elit në foton që ajo kishte postuar nga emisoni, në Instagram.

Marina e quan “motër” në koment e në fakt nuk na bën çudi sepse me siguri të gjithë mendjojnë se janë të tilla, na e do mendja dhe Marina e ka të vështirë tashmë ta konsiderojë Elin, mama e nuk i vëmë dot faj!

Share With:
Translate »
750 Views