Telepatia mes binjakëve/ Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit nga brenda shtëpisë

Në ‘Prime-n’ e sotëm, Romeo është përballur me një sërë sulmesh nga banorët e tjerë të shtëpisë.

Reagimet nga jashtë kanë qenë të shumta ku erdhën reagime dhe prej disa ish-banorëve, por dhe nga familjarë të Romeos.

Ka qenë Donaldi i cili nëpërmjet një postimi në Instastory ka shkruajtur: Shpresoj të mos i përgjigjet asnjë pyetje në Prime!

E si për çudi, Romeo është shprehur teksa Ledioni e ka pyetur lidhur me një diskutim, se nuk ka asnjë mendim!

E çuditshme apo jo? Telepatia pra…

Share With:
Translate »
29 Views