Tensione mes vjehrrës Victoria Beckham dhe nuses Nicola Peltz

Ka një luftë të ftohtë midis Victoria Beckham dhe nuses së saj të re, Nicola Peltz. Pas shumë spekulimesh, lajmin e ka konfirmuar edhe një burim i afërt me familjen për Page Six.

Peltz është e martuar prej pak kohësh me Brooklyn Beckham – djalin e madh të Victoria dhe David Beckham. Por, me sa duket, tensionet janë krijuar që para dasmës.

“Ato nuk e durojnë dot njëra-tjetrën dhe nuk flasin”, tha një burim pranë familjes. “Ndërtimi i dasmës ishte i tmerrshëm.”

Burimi thotë se Peltz, mes kërkesave të tjera, nuk donte që vjehrra e saj të ishte pjesë e planifikimit dhe ajo nuk donte ta përfshinte Victorian në asgjë. Komunikimi ishte minimal.

Me sa duket, shpatulla e ftohtë nuk e ndihmoi ikonën Posh Spice – e cila po përpiqej të afrohej me anëtaren e re të familjes – të shihte anën e mirë të Peltz.

Burimi shtoi se është bërë një “dramë e vazhdueshme” dhe po ndikon edhe mes Beckhams dhe djalit të tyre.

“Ata nuk kanë folur shumë me të në muajt e fundit,” tha një burim për Page Six, duke shtuar madje se pati tensione kur Brooklyn postoi një kopertinë të revistës britanike Tatler dhe e quajti Peltz, “Zonja e re Beckham”.

Burimet dyshojnë se Peltz mund të ketë pak xhelozi për nënën e famshme të burrit të saj dhe nuk është e emocionuar me vëmendjen që ajo merr, veçanërisht rreth ditës së saj të dasmës.

Share With:
Translate »
23 Views