Thanë se e dashura e Majkut është shtatzënë, trupi i saj flet vetë

U bënë çifti më i përfolur i momentit. Është fjala për reperin Majk dhe të dashurën e tij modele Melita Nushi.

majk

Majk pas lidhjes së dështuar me prishtinasen Majlinda Zeka, nga e cila ka dhe një djalë Roanin, u kap mat me modelen seksi Melita Nushin.

majk-majlinda

U përfol se Melita është shtatzënë, pas një heshtjeje të gjatë më në fund Melita poston foto ku shihen linjat e saj trupore.

27720920_1730794047064376_1313759776_n

Si duket mbeten vetëm thashethëme dhe asgjë më teper fjalët për shtatzëni.

Share With:
Translate »
924 Views