Tragjike/ Mbytet 11 vjeçari në Librazhd

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Librazhd. Një 11 vjeçar është mbytur në lumë në fshatin Tokëz. Trupi i pajetë i 11-vjeçarit u gjet në lumë nga forcat zjarrfikëse. Mësohet se ai kishte shkuar atje për t’u larë, por fatkeqësisht është mbytur.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 16:15, në fshatin Tokëz, shtetasi A. A., rreth 11 vjeç, banues në Librazhd, dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Rrapun. Shërbimet e Policisë dhe të zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur nxjerrjen nga lumi, të trupit të pajetë të këtij shtetasi. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Share With:
Translate »
85 Views