Tre muaj pas lindjes, gruaja e Eros Grezdes mahnit me linjat trupore

Çifti simpatik, Eros dhe Ajsel Grezda kanë nisur pushimet luksoze.

Dyshja ndanë një imazh atraktiv nga anija, ku morën vëmendje linjat trupore të bukuroshes.

Edhe pas lindjes ku solli në jetë fëmijën e parë në qershor të këtij viti, linjat e saj janë thjeshtë për lakmi.

Çifti janë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Kian.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Share With:
Translate »
64 Views