Tre vjet nga dasma madhështore, Sara na tregon si po e festojnë përvjetorin

Tre vite më parë Sara Hoxha dhe Ledion Liço u martuan me një dasmë madhështore në Liqenin e Comos në Itali.

Dasma e tyre u organizua shumë privatisht dhe të pakta ishin fotot e videot që u publikuan nga dita e tyre derisa vetë çifti zgjodhi të tregonin klipin e dasmës.

Dje me rastin e këtij përvjetori, Sara e Ledioni po festojnë me një darkë romantike, me qirinj e nga një gotë verë të bardhë.

“3 vite që kur thashë “Po”, shkruan Sara krah fotos, ku shihet duke duartrokitur gotat me Ledionin.

 

Share With:
Translate »
129 Views