Tregon barkun e fryrë, Armina Mevlani shtatzënë për herë të parë?

Bloegrja Armina Mevlani ka qenë e ftuara e modeles së njohur Heidi Lushtaku.

Kjo e fundit është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë me futbollistin, Merih Demiral. Heidi dhe Armina kanë pozuar të dya me barkun e rrumbullakosur duket bërë një foto qesharake, por që ka bërë ndjekësit të mendojnë se Armina është në pritje të ëmbël.

Por ka qenë vetë blogerja që ka sqaruar se fotoja është bërë vetëm për shaka.

“Njëra nga ne është thjesht e fryrë”, ka shkruar ajo krah fotos.

Kujtojmë se Armina Mevlani u martua me Shkëlzen Berishën në shtator të 2022, pas 10 vitesh histori dashurie./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
49 Views