Tyga më në fund bindet se vajza e Kylie-t nuk është e tij, shikoni çfarë thotë

Pasi Kylie Jenner lindi vajzën e saj Stormi nga lidhja me Travis Scott, ish i dashuri i saj mendonte se vajza ishte e tij.

Tyga është përpjekur disa herë të rilidhet me Kylie-n dhe të kërkojë testin e ADN-së. Kjo po kthehej në shqetësuese për yllin e reality show-t, por duket se gjërat tashmë janë qetësuar.

Tyga deklaroi për ‘Complex’ që çdo gjë mes tij dhe Kylie ka marrë fund. “Thjesht u rritëm, ajo ka qenë një marrëdhënie në sytë e botës së cilës i erdhi fundi. Tani secili ka jetën e tij. Nuk kemi as probleme as hatërmbetje me njëri-tjetrin”, -u shpreh ai. Madje sa i përket ndjesisë që i jep lidhja e ish të dashurës me Travis dhe fakti i të bërit prindër, tha se nuk ndjen asgjë.

kylie-travis-stormi-1518185806.jpg

Share With:
Translate »
646 Views