U bënë prindër për herë të parë së bashku, konfirmohet zyrtarisht emri i bebi të Travis Barker dhe Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe bashkëshorti i saj Travis Barker e kanë pagëzuar të voglin e tyre me emrin Rocky Thirteen Barker.

Travis Barker and Kourtney Kardashian Machine Gun Kelly in concert at The Kia Forum

Lajmin është konfirmuar nga revista “People”, e cila ka siguruara çertifiatën e lindjes së bebit.

Kourtney Kardashian and her family have been spotted at the hospital this past week amid claims the reality star has already welcomed her fourth child

Çifti u bënë prindër për herë të parë së bashku me 1 nëntor, ndërsa disa ditë më pas njoftuan ardhjen në jetë të djalit të tyre.

Travis Barker Kisses Wife Kourtney Kardashian's Baby Bump Says ‘Life is Like a Box of Chocolates’

Kujtojmë që Kardashian ka edhe 3 fëmijë të tjerë nga ish-bashkëshorti Scott Disick, Reign 8 vjeç, Mason 13 dhe vajzën Penelope, 11 vjeç.

Nga ana tjetër gjithashtu edhe Barker ndan tre fëmijë me ish-bashkëshoren e tij Shanna Moakler.

Share With:
Translate »
45 Views