U ndanë, ribashkuan dhe njoftuan se do të bëhen prindër në pak ditë, befasojnë blogerët shqiptarë

Çifti i blogerëve, Valdrina dhe Valdeti kanë qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit pas një krize që përjetuan. Më pas, ata njoftuan pajtimin duke rrëfyer gjithçka se çfarë ndodhi mes tyre. Por, tani i kanë befasuar më shumë fansat me lajmin që kanë dhënë: së shpejti do të bëhen prindër.

“Nje kapitull e re te jetes tone do ja filloj mas 10 vite me ty ne anen tem pja nis kapitulli ma i bukur te jetes ❤️ sedi a jeni ju tshkokum amo na dyt se kem prit ket lajm edhe ekem mar shum vone vesh😅Faleminderit Allah per ket dhuraten ma te mir ne bot qe na dhurove💝”, shkruhet në postim.

Share With:
Translate »
77 Views