U përfol nga fansat se është shtatzënë Hailey Bieber thyen heshtjen

Hailey Bieber u shfaq në rrjetet sociale të hënën për të mohuar se ishte shtatzënë dhe gjithashtu dha një përditësim të ashpër për shëndetin e saj. Gjithashtu ndau lajmin se ka një kist në vezoret e saj “madhësia e një molle” teksa mohoi thashethemet për shtatzëninë.

Thashethemet kishin qarkulluar se modelja, 26 vjeç, dhe bashkëshorti Justin Bieber, 28 vjeç, ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Megjithatë, postimi i fundit i Hailey në Instagram ka hedhur poshtë thashethemet, duke zbuluar se ajo ka një kist të madh në vezore.

Ajo shkroi: “Kam një kist në vezoren time sa një mollë. Nuk kam endometriozë apo PCOS, por kam marrë një kist ovarian disa herë dhe nuk është kurrë argëtuese.”

Krahas barkut të ekspozuar, ajo shkroi: “jo një fëmijë”, dhe më pas vazhdoi: “Është e dhimbshme dhe dhemb dhe më bën të ndihem e përzier, e fryrë, me dhimbje dhe emocionale”.

Ajo përfundoi duke shkruar: “Sidoqoftë… Jam e sigurt që shumë prej jush mund ta kuptojnë gjithashtu. Ne do ja dalim.”

Hailey gjithashtu zbuloi në fillim të këtij viti se ishte shtruar në spital pasi kishte përjetuar një “mini goditje”.

Incidenti bëri që ajo të zbulonte se kishte një sëmundje të zemrës që kërkonte që ajo t’i nënshtrohej një operacioni për të mbyllur një vrimë në zemrën e saj.

Pas operacionit, ajo përditësoi fansat e saj në një video në YouTube për të thënë se ndihej mirë dhe po shërohej. Ajo tha në atë kohë: “Ndihem mirë.

“Gjëja më e madhe që ndiej, sinqerisht, është se ndihem shumë e lehtësuar që ishim në gjendje ta kuptonim dhe mundëm ta mbyllnim atë,përpiqe, të jem në gjendje të kaloj këtë situatë vërtet të frikshme dhe thjesht të jetoj, jetën time”

Ajo gjithashtu foli për betejën e saj “vërtetë të errët” me mendimet vetëvrasëse në një intervistë në Spotify në shtator.

Share With:
Translate »
41 Views