Ulërima e të qara! Kim Kardashian nuk përmbahet kur sheh të ëmën në një barrelë

Sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” është mjaft dramatik!

Pas skandalit të tradhtisë së Tristan Thompson dhe sëmundjes së Kim Kardashian, të tjera pamje shqetësuese janë publikuar së fundi në promon e episodit të ri.

Në një video me sekuenca të shkëputura nga episodi i së dielës, shohim Kim Kardashian që merr një telefonatë për një emergjencë mjekësore të së ëmës Kris Jenner.

Kjo e fundit shfaqet e shtrirë në barrelë dhe Kim shpërthen në ulërima e të qara pasi trembet për shëndetin e saj.

Duket shumë e çuditshme që kamerat po e filmojnë këtë moment, megjithatë kur bëhet fjalë për “Keeping Up with the Kardashians”, asgjë nuk mund të na befasojë më shumë!

Share With:
Translate »
444 Views