Unaza e Dianës! Mediat mendojnë se e kanë gjetur shkakun e problemeve të Kate Middleton

Princesha e Uellsit Kate Middleton ka qenë në qendër të vëmendjes muajt e fundit, pasi u njoftua se i ishte nënshtruar një operacioni abdominal në janar të këtij viti.

Megjithatë Dukesha nuk është shfaqur në public prej atëhere dhe pas 25 dhjetorit, kur mori pjesë me familjen e tij në meshën e Krishtlindjeve nuk e ka parë askush… Deri në atë postim të çuditshëm dhe disi skandaloz për ditën e nënës.

Një nga thashethemet që kanë qarkulluar së fundmi për Kate Middleton është për unazën e fejesës prej guri safir që Princi William i dha kur i propozoi. Me fjalë të tjera, tani është koha për atë unazë të famshme.

Unaza që zbukuronte gishtin e nënës së Wililam-it, Dianës. Sipas asaj që thuhet si në rrjetet sociale ashtu edhe në rrjetet sociale, çfarëdo që ka ndodhur me Kate ka ndodhur për shkak të kësaj unaze. Sipas bindjeve të atyre që kanë bërë këtë koment, ajo unazë është e mallkuar.

Këto komente dolën pas thashethemeve se William po tradhtonte Kate me gruan e mikut të tyre të familjes.

Sipas zërave të ndryshëm, Kate nuk e duroi dot më mashtrimin dhe pësoi një lloj çrregullimi mendor. Kjo është arsyeja pse ai po trajtohet dhe nuk dëshiron të shfaqet në publik.

Madje shumë njerëz mendojnë se Princi William duhet t’i kishte dhuruar Kate një unazë ndryshe dhe të re në vend të kësaj unaze prej guri safir kur ai i propozoi asaj. Sipas disave, Kate nuk duhet ta kishte pranuar kurrë atë unazë.

Natyrisht, ajo që bëhet fjalë këtu nuk është se Kate duhet të refuzojë propozimin për martesë të Ëiililam-it, të cilin ajo e priste prej vitesh. Shumë njerëz mendojnë se ajo unazë nuk duhet të ishte shfaqur kurrë gjatë martesës së Kate dhe William.

Duke marrë parasysh jetën e ish-bashkëshortes së mbretit Charles, Diana, këto pretendime “mallkimi” në fakt nuk tingëllojnë aq irracionale. Sidomos për ata që besojnë se disa sende mbartin energjitë e atyre që i kanë përdorur në të kaluarën.

Share With:
Translate »
44 Views