Upsss…Reperi i famshëm do të bëhet baba me ish të dashurën e të birit?

Prej kohësh në media ka bërë bujë një lajm ku thuhet se reperi i njohur, Diddy është në një marrëdhënie me ish të dashurën e të birit.

Mediat e huaja raportojnë se pas ndarjes së Lori Harvey nga i biri i reperit, Diddy bëri të pamundurën për t’u lidhur me të.

Tashmë lidhja është e konfirmuar dhe dyshja kalon shumë kohë bashkë. Fundjavën e kaluar ata janë parë më të afërt se kurrë dhe një foto e kapur mat ka përhapur shumë thashetheme.

Në foto Diddy shfaqet duke i kapur barkun me dorë modeles dhe kaq ka mjaftuar që lajmet për një shtatzëni të mundshme të përhapen me shpejtësi.

Dyshja nuk ka reaguar ende lidhur me këto lajme, megjithatë një burim ka treguar se lajmi nuk është i vërtetë.

Pavarësisht se ata janë shumë të dashuruar, nuk kanë në plan të zgjerojnë familjen.

Share With:
Translate »
347 Views