Vajza Arbenitës dhe Feros feston ditëlindjen e 3-të

Arbenita dhe Fero sot kanë arsyeje për të festuar.

Sot është ditë e veçantë për Feron dhe Arbenitën.

Vajza e tyre po feston ditëlindjen e tretë.

Nina është vajza e vetme e ish-çiftit.

Edhe pse të ndarë të dy prindërit i kushtojnë shumë kohë vajzës duke i dhuruar shumë dashuri,

No description available.

Share With:
Translate »
31 Views