Vajza e Edonës është bërë kopje e së ëmës

Edona Llalloshi është një nga këngëtaret më të bukura të showbiz-it shqiptar dhe zërin e veçantë, falë të cilit ka ecur në botën e muzikës. Përveç karrierës së suksesshme, Edona ka edhe një familje të bukur pasi prej disa kohësh është bërë nënë e dy fëmijëve. Në një foto të së bijës që këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale, vogëlushja me sytë e bukur i ngjan shumë nënës së saj. Doa është vajza e madhe e Edonës nga martesa e saj me Gazin.

Share With:
Translate »
691 Views