Vajza e Eros Ramazzotit dhe Michelle Hunziker krah mamit në këtë mbrëmje të rëndësishme

Michelle Hunziker e pret nje dite e madhe dhe nje nate speciale. Se bashku me Claudio Baglioni dhe Pierfrancesco Favino, ajo do te prezantoje festivalin e Sanremos. Pak minuta para nisjes se spektaklit to madh, e bija i eshte bashkuar ne dhomen e grimit dhe i ka dhene nje nga ato perqafimet qe s’ta jep kushdo. Aq sa Michelle eshte shkrire e gjitha ne krahet e saj.

“Thjeshtesia jote, ngrohtesia juaj njerezore, bukuria jote dhe nuk po tlas per ate to jashtmen. Me ben gjithmone e me shume krenare qe jam vajza jote. Ketu me ty ne kelt; dite speciale. Te shkruan Aurora ne futon e to dyjave bashke.

Share With:
Translate »
799 Views